Kommenteeri

Uus projekt - RAAMATUPESA

Armas Muuga Lasteaia sõber!

 

14.märtsil 2021 on taaskord emakeelepäev. Sellel aastal tähistame seda eriti uhkelt ning alustasime projektiga Raamatupesa.

 

RAAMATUPESA – MÄNGIME RAAMATUKOGU

 

Projekti eesmärk: Muuga Lasteaias on raamatupesa, kus meie maja lastel on võimalik võtta raamatuid kodus vaatamiseks ja lugemiseks. Raamatupesa aitab lastel raamatusõbraks saada.

 

Projekti on nõustanud Eesti Lastekirjanduse Keskus, kellelt oleme kingitusena saanud 20 Eesti lasteraamatut. Samuti täiendab raamatuvarusid ka lasteaed ise.

 

Juhul kui ka Teie raamaturiiulitel on seisma jäänud koolieelikutele sobivat lastekirjandust, siis ootame neid suurima rõõmuga Raamatupessa. Raamatud võivad olla kasutatud, aga peavad olema terved ja puhtad.

Sõbrad, kellel ei ole võimalik raamatuid tuua, aga kes soovivad laste lugemisrõõmu panustada, on võimalus seda teha ülekandega Maardu Linnavalitsuse  arvelduskontole EE721010220015102019 ning märkides selgitusse „ Muuga Lasteaia Raamatupesa“


Raamatud saab jätta oma lapse rühma, muudel juhtudel palume raamatute toomine eelnevalt kokku leppida kirjutades triin.niit@muugalasteaed.ee

Projekti idee autor on õpetaja Ulvi Koop. Oleme tänulikud! 

Lisa kommentaar

Email again: