Kommenteeri

Muuga Lasteaed 5!

Muuga Lasteaed on 5aastane.

 

Aeg lendab ning juba tähistamegi esimest väikest juubelit. See periood on olnud eneseotsingute, arengu ja kokkukasvamise aeg ning vaadates tagasi käesolevale nädalale, võime olla uhked ja rõõmsad terve oma lasteaiapere üle. Meil on ilus maja, suur hooviala, südamega tööd tegevad inimesed ning hoolivad pered – kõik see, mida on vaja ühe väikese inimese edukaks haridustee alguseks.

Seekordset sünnipäeva tähistasime terve nädala ning kaunistused olid kujundatud meie rühmade nimedest lähtuvalt. Maja ilmestasid puuviljavanikud ning õpetajate näputöö tulemusena oli personalil võimalus kanda heegeldatud ehteid. Tähelepanelikud leidsid nii erinevaid vilju kui ka puuviljakorve.

Esmaspäeval sai sünnipäeva nädal alguse muheda jutuhommikuga, kui õppejuht Urve luges lastele ette Riika Jäntti raamatut “Väikese hiire päev”. Lapsed said samal ajal seinal jälgida raamatu lehekülgi.

Teisipäeval pidutsesime koos perede ja pereansambliga Lolala. Meeleolukas üritus lasteaia saalis tõi naeratused näole nii suurtele kui väikestele pidulistele. Ka ansambli tagasiside oli väga positiivne ning nad olid tänulikud ja rõõmsad, et said meie sünnipäevast osa. Peale kontserti liikusid kõik pered oma lapse rühma, kus üheskoos sai maitsta ise valmistatud sünnipäevatorti. Koogid olid kõik isenäolised ja vahva oli näha, kuidas lapsed tundsid oma kätetöö üle uhkust.

Kolmapäeval oli „Meie aasta 2023/24“ näituse avamine ning kõik rühmad said teistele tutvustada valminud kunstitöid. Kõik olid lähenenud sellele veidi erinevalt ning saime kuulda nii laulu, plaksumängu mängida kui ka taimekasvatuses targemaks!

Neljapäeva hommikul esinesid Ploomipuu ja Pirnipuu lapsed pidulikul aktusel, kus külalisteks olid nii Maardu linnapea, linnavalitsuse esindus kui ka meie sõbrad teistest haridusasutustest. Kreegipuu lapsed olid selgeks õppinud pillimängu ning võtsid juba väravas külalised meeleolukalt vastu. Pidupäeva puhul tervitas külalisi direktor Stella Lusmägi kõnega, kus tänas meie lasteaia imelist personali, kes on pühendunud oma tööle ja kelle õlul meie lasteaed püsib. Ilus muusika, südamlikud sõnavõtud ning vahvad kingitused jäävad seda toredat hommikut pikaks ajaks meenutama. Loodetavasti on ka külalistel meie peale mõeldes soojad tunded ja magusad mõtted – meiepoolse tänukingina oli kõigile purk õunamoosi, mis valmis meie personali koduaia viljadest ning keedeti õpetajate poolt koostöös lastega.

Reede algas videohommikuga lasteaia saalis, kui lapsed said vaadata kokkuvõtet kõikidest lasteaia sünnipäevapidudest. Muidugi oli kõige vahvam leida pildilt või videolt just iseennast või sõpra. Lisaks rõõmustasime koos lastega meile toodud kingituste üle.

 

Selle nädala õnnestumise taga on palju inimesi, keda soovime tänada.

Aitäh meie armsad lapsed!

Aitäh meie armsad lapsevanemad!

Aitäh meie personal!

Aitäh meie armsad külalised!

 

 

Palju õnne sünnipäevaks meie Muuga Lasteaed!


Lisa kommentaar

Email again: